MANİSA'YA KAR UYARISI

Manisa Meteoroloji İl Müdürü Naci Gürbüz, Pazar gününden itibaren yeni soğuk ve yağışlı hava dalgasının Manisa’da etkisini göstereceğini Pazartesi günü ise il merkezinde karla karışık yağmur beklediklerini söyledi.

MANİSA'YA KAR UYARISI
26 Aralık 2019 - 12:10

Vali Ahmet Deniz, kurum ziyaretleri kapsamında Meteoroloji İl Müdürlüğünü de ziyaret etti. Ziyarette İl Müdürü Naci Gürbüz ve kurum görevlileri Vali Deniz’e çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Bu yıl daha fazla yağış etkili oldu

Manisa’nın yıllık metrekareye düşen yağış ortalamasının 747 kg olduğu bilgisini veren Gürbüz, 2019 yılında bu rakamın 826 kg olarak gerçekleştiğini söyledi.

Havalar soğuyor, kar geliyor

Meteoroloji İl Müdürü Gürbüz, Pazar gününden itibaren yeni soğuk ve yağışlı hava dalgasının Manisa’da etkisini göstereceğini Pazartesi günü ise il merkezinde karla karışık yağmur beklediklerini de ifade etti. 

Vali Deniz de Meteoroloji Genel Müdürlüğünün sahip olduğu imkanlarla anlık veya haftalık doğru tahminlerde bulunduğunu vatandaşların hava durumu ile ilgili doğru bilgileri kurumun sitesinden takip edebileceğini belirterek kurum görevlilerine çalışmalarında başarılar diledi. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum