Eşinin boğazını kesmişti ve tutuklandı

Eşinin boğazını kesmişti ve tutuklandı
06 Temmuz 2017 - 20:28

Eşinin boğazını kesmişti ve tutuklandı

Manisa Kula ilçesinde meydana gelen olayda bir  şahıs eşiyle tartışması sonrasında eşinin boğazını keserek onu katletti. Polis tarafından yakalanan şahıs sorgulandıktan sonra mahkemeye çıkarıldı. Mahkemede ise verilen karar sonrasında tutuklandı. 

Sebebi belli değil 

Henüz sebebi belirlenemeyen bir olay nedeniyle öldürülen kadın ölüm sebebi ise boğazı kesilmesi oldu. Vahşet dolu olan bu olayda ölen kadın H.Ö. adındaki kadındı. Kocası ise M.Ö. adındaki şahıstı. 36 yaşında olan bu şahıs Narıncalıpıtrak Mahallesi'nde Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Kula İlçe Jandarma ekipleri tarafından bulunan yakalandı. Emniyete alınan şahıs sorgulandı. Sorgulandıktan hemen sonra da savcılığa gönderildi. Savcılıktan da mahkemeye gönderilen cani şahıs " kasten eşini öldürmek"  suçundan dolayı tutuklandı. 

3 çocuğu vardı

Kocası tarafından bıçaklanan kadının 3 tane çocuğu vardı. Tartışma sebebi konusunda ise bilgi verilmedi. Tartışma sonrasında mutfaktan bıçak alan şahıs karısına doğru salladığı bıçak ile boğazını kesti. Boğazı kanamaya başlayan kadın can havli ile dışarı kaçtı ancak kurtulamadı. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum