Reklam

ERGÜN: "BİR BAŞKA EMİNE ÖLMESİN"

Manisa Büyükşehir Belediye başkanı Cengiz Ergün, geçtiğimiz gün eski eşi tarafından çocuğunun yanında boğazından bıçaklanan Emine Bulut'un ölümüyle ilgili sessiz kalmayarak sosyal medya hesaplarından sitem etti.

ERGÜN: "BİR BAŞKA EMİNE ÖLMESİN"
23 Ağustos 2019 - 14:57

Kırıkkale'de eski eşi Fedai Baran (43) tarafından bıçaklanan Emine Bulut'un (38), hastanede ölmeden önce olay yerinde çekilen son görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. Görüntüde Emine Bulut, "Ben ölmek istemiyorum" derken, yanında bulunan 10 yaşındaki kızı F.B.B.'nin "Anne lütfen ölme" diyerek ağladığı görüldü. Manisa Büyükşehir Belediye başkanı Cengiz Ergün, geçtiğimiz gün eski eşi tarafından çocuğunun yanında boğazından bıçaklanan Emine Bulut'un ölümüyle ilgili sessiz kalmayarak sosyal medya hesaplarından sitem etti.

EŞİ TARAFINDAN BIÇAKLANDI
Fedai Baran, 4 yıl önce boşandığı eski eşi Emine Bulut ve kızı F.B.B. ile kafede buluştu. Eski karısıyla tartışma yaşayan Fedai Baran, yanındaki bıçakla Bulut'u kızının gözü önünde vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı. Olay yerinde sağlık ekipleri tarafından müdahale edilen Bulut, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

ERGÜN KAN DONDURAN CİNAYETE SESSİZ KALMADI
Kan donduran cinayet görüntüleri sonrası sosyal medya hesaplarından olaya tepki gösteren Ergün, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Bir cümle insanın yüreğini ne kadar acıtabilirse, o kadar 'acıttı 10 yaşındaki evladımızın "Anne lütfen ölme" feryadı. Bu yara da, acı da hepimizin. İnsanlık için çalışalım bir başka Emine ölmesin.#eminebulut"


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları