Reklam

MURADİYE SOSYAL TESİSLERİ YAZ AYLARINDA CIVIL CIVIL

Yunusemre Belediyesi Muradiye Sosyal Tesisleri, yaz aylarında yüzme başta olmak üzere sosyal ve sportif faaliyetlere ev sahipliği yapıyor.

MURADİYE SOSYAL TESİSLERİ YAZ AYLARINDA CIVIL CIVIL
23 Temmuz 2019 - 16:06

Yunusemre Belediyesi Muradiye Sosyal Tesisleri, yaz aylarında da yoğun ilgi görüyor. Haftanın 7 günü hizmet verilen tesiste yaz dolayısıyla özellikle yüzme havuzunun rağbet gördüğünü dile getiren Tesis Sorumlusu Serdar Toros, kurslar hakkında bilgi verdi. Toros konuya ilişkin yaptığı açıklamada, ” Tesislerimizde 5 - 13 yaş arası çocuklarımıza Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cuma günü yüzme kursu vermekteyiz. Bunun yanı sıra judo, taekwondo, drama, satranç kurslarımız da devam ediyor” dedi.

 

Yüzme havuzunun Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri akşam 23.00’a kadar hizmet verdiğini ifade eden Serdar Toros açıklamasını şu sözlerle tamamladı: ”Yoğun talep üzerine Çarşamba günleri de sabah 9.30-16.30 saatleri arasında sadece havuzdan bayanlar faydalanıyor. Bu günlerde sadece bayan personel ile hizmet veriyoruz. Bunun yanında havuzumuz Cumartesi ve Pazar günleri tüm vatandaşlarımıza açık oluyor. Vatandaşlarımızdan olumlu tepkiler alıyoruz. Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye ve belediyemize teşekkürlerini iletiyorlar.”

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum