Reklam

MANİSA-İZMİR ARASI 120 TL Mİ? MANİSA SEYAHAT'TEN AÇIKLAMA...

Türkiye’de iller arasında taşımacılık yapan ünlü bir Turizm Firmasının resmi sitesinden Manisa-İzmir arasındaki 120 TL yolcu taşınıyor paylaşımı yarım asrın üzerindeki köklü Manisa Seyahat firması çalışanları şaşkına çevirdi.

MANİSA-İZMİR ARASI 120 TL Mİ? MANİSA SEYAHAT'TEN AÇIKLAMA...
22 Mayıs 2020 - 12:39

Firma yetkilileri  Facebook üzerinde “Seyahat iznini kalkmasıyla birlikte Manisa-İzmir arasında seyahat etmek istiyorsanız 120 TL ödemek zorundasınız. İki il arasındaki mesafe ise 35 kilometre” paylaşımın doğruyu yansıtmadığını işaret etti.
Manisa Seyahat Firma Başkanı Levent Zibeller ise; Koronavirüs süreci içerisinde koltuk kotası yarıya yarıya indirilmiş süreçte bile 15TL taşıdıklarını dile getirerek sosyal medya üzerinden yayılmış olan afaki rakamın gerçeği yansıtmadığını belirterek; “Yuh artık bu nasıl aldatmacadır? 35 km nasıl 120 TL olur? Bu tür yalanı üretenlerin akıl tutulması yaşamış olması gerekir. Tüm bu zorlu koşullarda bile 15 TL’lik fiyat uyguluyoruz. Öğrenciye ise 13 TL, Ulaştırma Bakanlığından henüz daha tarife fiyatlandırmaları bilgilendirilmedi. Taşımayı yine aynı düzeyde uygulamaya devem edeceğiz. Kaldı ki bu zorlu günlerde koltuk sayımızı yarıya yarıya indirmiş olmamıza rağmen 24 TL taşımamız gerekir bizler bu ücreti vatandaşımızın üzerine yıkamayız. Bu nedenle bunu asgari düzeye çekerek 15TL’de tutma kararını aldık. Bu zorlu günlerde geçecek eski güzel günlere döneceğiz” dedi.
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum