Reklam

Manisa Gençlik Merkezi geliyor

Manisa Gençlik Merkezi geliyor
16 Temmuz 2017 - 17:09

Manisa Gençlik Merkezi geliyor

İl genelinde tüm gençlere hizmet amacıyla yola çıkılan bu projede en sonunda nihai sona varıldı. Uzun süredir yaptığı projeler ile gençleri destekleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi bu sefer de Alaşehir ilçesinde başlattığı projesini artık devreye sokacak. O proje tamamlandı ve hizmete girmesi için bir gün belirlendi. Tören ile açılışı yapılacak.

Fethi Sekin Gençlik Merkezi

Artık tüm inşaat işlemleri tamamlandı, iç dizaynı baştan aşağı özenilerek yapıldı ve sadece hizmete girmesi kaldı. Hizmete girmesine  de günler kaldı diyebiliriz. İl genelinde tüm gençliğe hizmet verecek olan bu yer Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmış büyük yatırımlardan bir tanesi olarak görülmektedir. İlçede bulunan ilde bulunan kişilerin sosyal ve kültürel açıdan her şekilde ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Sosyal faaliyetler de var

Oldukça çok düşünülerek her konuda bir ince ayrıntıya kadar düşünülerek hazırlanan bu yerde eğitim salonları, el sanatları, sosyal ve kültürel anlamda zaman geçirebilecekleri bir yer, 450 kişilik konferans salonu, kafe, müzik stüdyosu, otopark, dans atölyesi gibi akla gelebilecek bir çok şeyi barındırmaktadır.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum