Reklam

MANİSA ÇİÇEK FESTİVALİ BUGÜN BAŞLIYOR

Manisalıların özlemle beklediği Manisa 2. Çiçek Festivali bugün başlıyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan festival, 5 Temmuz Pazar gününe kadar ziyaretçilere açık olacak. 

MANİSA ÇİÇEK FESTİVALİ BUGÜN BAŞLIYOR
01 Temmuz 2020 - 10:30

Manisa’da 2. kez düzenlenecek olan Çiçek Festivali’nin hazırlıkları tamamlandı. SNS Fuarcılık tarafından geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören Çiçek Festivali, bu yıl 1 Temmuz Çarşamba günü ziyaretçilerle buluşacak.  

FUAR MERKEZİ'NDE EN RENKLİ FESTİVAL

Manisa Çiçek Festivali, uzun zamandan beri evlerinden çıkamayan Manisalılara nefes aldıracak.
Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’nin açık alanlarında gerçekleştirilecek olan Çiçek Festivali’nde Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden getirilecek olan birbirinden renkli bitki ve çiçek çeşidi Manisalıların beğenisine sunulacak. 
Fidan ve fide çeşitlerinin yanı sıra tohum, saksı ve bahçe mobilyaları da festivalde yer alacak. Ziyaretçiler 12.00-24.00 saatleri arasında festivali gezebilecek.

MASKE, SOSYAL MESAFE VE HİJYEN KURALLARINA DİKKAT EDİLECEK

Çiçek Festivalinde koronavirüs pandemisi nedeniyle üst düzey tedbirler alındı. Açık alanda yapılacak festivale maskesiz giriş yapılamayacak. Ayrıca ziyaretçilerin sosyal mesafe kuralına uyması sağlanacak. 
Çiçek Festivali boyunca stantlar ve ortak kullanım alanları sık sık dezenfekte edilecek. Çeşitli noktalara dezenfektan cihazları yerleştirilecek.

ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE

Türkiye’nin dört bir yanından bin bir çeşit çiçek, bitki, fide ve fidan, üreticiden tüketiciye çok uygun fiyatlarla Manisalıların ayağına gelecek. Manisa Çiçek Festivali, 5 Temmuz Pazar gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum