Reklam

KAYMAKAMLIK TAŞINIYOR! 8 MÜDÜRLÜK TEK BİNADA...

Yunusemre Kaymakamlığı ile bağlı birimler, 27 Mayıs’ta Uncubozköy’de yer alan yeni yerine taşınıyor. Değişiklikle birlikte ilçedeki Müdürlükler tek çatı altında toplanacak.

KAYMAKAMLIK TAŞINIYOR! 8 MÜDÜRLÜK TEK BİNADA...
24 Mayıs 2019 - 14:42

Manisa İl Emniyet Müdürlüğüne ait Uncubozköy Mahallesi 3474 Ada 8 Parselde bulunan arsa üzerindeki binanın boşaltılarak yıkılacağı bilgisi alınması üzerine, Hükümet Konağı tamamlanana kadar kira ve diğer ortak giderlerde tasarruf sağlanarak kamu kaynaklarında israfın önlenmesi ve kurumların ortak bir çatı altında toplanması için Yunusemre Kaymakamlığı harekete geçti. Valiliğin onayıyla binaların boşaltılarak Kaymakamlık Hizmet Binası olması kararlaştırıldı.

8 MÜDÜRLÜK TEK BİNADA YER ALACAK
Yunusemre Kaymakamlığına bağlı birimler, İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Mal Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Müdürlüğü,  İlçe Nüfus Müdürlüğü, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü bu binada yer alacak.

27 MAYIS’TA HİZMETE AÇILIYOR
Kaymakamlığa bağlı birimlerinin bir araya toplanmasıyla birlikte, vatandaşın daha hızlı ve kolayhizmetten faydalanması sağlanacak. Yunusemre Kaymakamlığı, 27 Mayıs’tan itibaren 3300 m²’lik 3 katlı yeni yerinde hizmet vermeye başlayacak.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum