Hemzemin geçit trafiğe açıldı

TCDD Bölge Müdürlüğü tarafından Manisa Tren Garı yanında bulunan hemzemin geçitte başlatılan ve 6 hafta sonu boyunca süren iyileştirme çalışmaları nedeniyle hemzemin geçit UKOME kararı doğrultusunda cumartesi gecesi 21.00'dan pazartesi 05.00'a kadar araç ve yaya trafiğine kapalı kalmıştı. Yol yeniden hafta sonları trafiğe açıldı.

Hemzemin geçit trafiğe açıldı
06 Mart 2022 - 20:53
TCDD Bölge Müdürlüğü tarafından Manisa Tren Garı yanında bulunan hemzemin geçitte başlatılan ve 6 hafta sonu boyunca sürecek olan iyileştirme çalışmaları nedeniyle hemzemin geçit UKOME kararı doğrultusunda cumartesi gecesi 21.00’dan pazartesi 05.00’a kadar araç ve yaya trafiğine kapatılmıştı.
Çalışmaların gerçekleştirildiği saatlerde Halil Erdoğan Caddesi üzerinden sağlanan araç geçişlerinin eski Devlet Hastanesi Kavşağı, İstasyon, Devlet Bahçeli Köprülü Kavşağı'nı takiben Mimar Sinan Bulvarı üzerinden sağlanmıştı. Yan yollarda, hafta sonları trafik sıkışıklığında yer yer artış gözlenmişti. Çalışmaların sona ermesinin ardından cadde yeniden hafta sonları araç trafiğine açıldı. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum