Reklam

ESKİ GARAJ İKİNCİ EL OTO PAZARI MI OLACAK?

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Perşembe pazarında çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını belirterek, "Pazarın kurulacağı kısımda haftanın belli bir günü, ikinci el oto pazarı kurarak, hareket sağlanması noktasında bir çalışmamız var. Bazı illerde bu yapılıyor. Bu noktada daha değerlendirmeler olacak. Amaç burada pazar yeri boş kalmasın, kentte bir hareketlilik olsun" dedi

ESKİ GARAJ İKİNCİ EL OTO PAZARI MI OLACAK?
05 Kasım 2019 - 18:00

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa'da faaliyet gösteren galericiler ile bir araya geldi. Galericilerin daveti üzerine Galericiler sitesine giden Başkan Ergün'e ziyaretinde Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MANULAŞ Genel Müdürü Mehmet Özgür Temiz ve Büyükşehir Belediyesi'nde görevli Daire Başkanları eşlik etti. Ziyarette Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Karaağaç da hazır bulundu. 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa'da faaliyet gösteren galericilerin daveti üzerine Galericiler sitesine giderek esnaflarla bir araya geldi. Ziyarette yeni bir alana taşınması planlanan Galericiler sitesi ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Galericilerin bu noktadaki fikirlerini dinleyen Başkan Ergün, Galerileri Manisa'ya yakışır bir yere taşıma düşüncesi içinde olduklarını belirtti.

Galericilere yeni bir öneri sunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Perşembe pazarında çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını belirterek, "Pazarın kurulacağı kısımda haftanın belli bir günü, ikinci el oto pazarı kurarak, hareket sağlanması noktasında bir çalışmamız var. Bazı illerde bu yapılıyor. Bu noktada daha değerlendirmeler olacak. Amaç burada pazar yeri boş kalmasın, kentte bir hareketlilik olsun" dedi.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum