Reklam

Alaşehir'de Ala Terminal

Alaşehir'de Ala Terminal
30 Temmuz 2017 - 01:51

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Manisa iline dev yatırımlar yapılmaya devam ediyor ve her bir yatırım şehrin daha da gelişmesine yardımcı oluyor. Kentin ihtiyaçları konusunda büyük bir yatırım daha yapıldı. Alaşehir'de gerçekleştirilen bu yatırım da şehirlerarası otobüs terminali inşaat çalışmaları tamamlandı.  Kısa süre içerisinde de hizmete girerek kullanıma açılacak. Şimdiden modern bir görünüme sahip olan terminal Alaşehir için oldukça güzel durduğu kesinlikle söylenebilir.

Kısa sürede tamamlandı

Geçtiğimi aylarda yapımına başlandı ve uzun bir  süre olmadan inşaat çalışmaları tamamlandı. İlçede daha önce bundan büyük bir yatırım olmadığı konusunda da dikkatleri çekmek gerekiyor. Alaşehir ilçesinde durmuyor sürekli gelişen bir ilçe olması nedeniyle bu çalışma ile gelişimsine de bir gelişim katacak.

Açılışa az kaldı

Açılış için günler kaldı diyebiliriz. Eski otogarın taleplere cevap verememesinden dolayı açılan yeni bu terminal şehir içinde hem modern bir görünüme hem de taleplere fazlasıyla karşılık verebileceği bildirildi. Bu terminalin sözü aslında 2014 senesidne verilmişti. Bu terminal sayesinde şehirlerarasıdna ulaşıma da katkı sağlayacak. En sonunda ilçeye kazandırıldı. Sonunda Alaşehir halkı beklenilen güzel bir terminale kavuştu.  

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum