Zabıtadan gramaj ve fiyat etiket denetimi

Manisa'da Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri vatandaşların sağlıklı ve kaliteli hizmet alması adına fırın ve unlu mamul satışı yapan işyerlerinde denetimlerini gerçekleştirdi.

Zabıtadan gramaj ve fiyat etiket denetimi
10 Mart 2022 - 17:04
Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından kent genelinde fırınlara ve unlu mamul satışının yapıldığı işyerlerinde denetimler yapıldı. Kentin farklı noktalarında toplam 50 fırın ve unlu mamul işletmelerinde gramaj ve fiyat etiket kontrolü tek tek gerçekleştirildi. Denetim ve kontroller sonucu kanun ve mevzuatlara aykırı işlem, üretim ve satış yapılmadığı tespit edildi.
 
Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Kızıl, “Vatandaşlarımızın sağlıklı ve güvenilir şekilde hizmet alabilmesi aynı zamanda ekonomik olarak mağduriyet yaşamamaları ve işletmeler arasında haksız kazancın meydana gelmemesi adına denetimlerimizi gerçekleştirdik. Ekiplerimizin denetimleri sonucu herhangi bir olumsuz durum ise yaşanmadı. Kentimiz genelinde denetim ve kontrollerimize titizlikle devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum