Reklam

DSP Manisa'dan, Bülent Ecevit Köprülü Kavşağı için teşekkür

DSP İl Başkanı Mesut Öztürk ve yönetimi, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü’ne ziyarette bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli’ye kazandırılan köprülü kavşak projesine Türkiye Cumhuriyeti eski Başbakanlarından merhum Bülent Ecevit’in isminin verilmesinin onure edici bir yaklaşım olduğunu belirten DSP İl Yönetimi, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve onun nezdinde meclis üyelerinin tümüne teşekkür etti.

DSP Manisa'dan, Bülent Ecevit Köprülü Kavşağı için teşekkür
30 Ekim 2018 - 15:36

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Ekim ayı olağan toplantısında Türkiye Cumhuriyeti’ne önemli hizmetler vermiş ve Türk siyasetine damga vurmuş eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in isminin Alaşehir Köprülü Kavşağı’na; eski Başbakan Bülent Ecevit’in isminin Salihli Köprülü Kavşağı’na; MHP merhum Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in isminin de Turgutlu Köprülü Kavşağı’na verilmesi oy birliğiyle kararlaştırıldı. Bu gelişmenin ardından Demokratik Sol Parti (DSP) İl Başkanı Mesut Öztürk, İl Sekreteri Hüseyin Yıldırım, DSP Şehzadeler İlçe Başkanı Tanık Cevher,  Parti Meclis Üyesi Mehmet Gündüz ve Muhasip Hasan İlhan ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü’ne ziyarette bulundu. Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Ekim ayı toplantısında aldığı karar neticesinde Salihli Köprülü Kavşağı’na eski Başbakanlardan Bülent Ecevit’in isminin verilmesinin onure edici bir davranış olduğunu belirten Öztürk, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve meclis üyelerine teşekkür etti. Öztürk, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü’ne kalem hediye etti.DSP İl Başkanı Mesut Öztürk ve yönetimi, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü’ne ziyarette bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli’ye kazandırılan köprülü kavşak projesine Türkiye Cumhuriyeti eski Başbakanlarından merhum Bülent Ecevit’in isminin verilmesinin onure edici bir yaklaşım olduğunu belirten DSP İl Yönetimi, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve onun nezdinde meclis üyelerinin tümüne teşekkür etti.

 
 
 
 
 
 
 

 

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Ekim ayı olağan toplantısında Türkiye Cumhuriyeti’ne önemli hizmetler vermiş ve Türk siyasetine damga vurmuş eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in isminin Alaşehir Köprülü Kavşağı’na; eski Başbakan Bülent Ecevit’in isminin Salihli Köprülü Kavşağı’na; MHP merhum Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in isminin de Turgutlu Köprülü Kavşağı’na verilmesi oy birliğiyle kararlaştırıldı. Bu gelişmenin ardından Demokratik Sol Parti (DSP) İl Başkanı Mesut Öztürk, İl Sekreteri Hüseyin Yıldırım, DSP Şehzadeler İlçe Başkanı Tanık Cevher,  Parti Meclis Üyesi Mehmet Gündüz ve Muhasip Hasan İlhan ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü’ne ziyarette bulundu. Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Ekim ayı toplantısında aldığı karar neticesinde Salihli Köprülü Kavşağı’na eski Başbakanlardan Bülent Ecevit’in isminin verilmesinin onure edici bir davranış olduğunu belirten Öztürk, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve meclis üyelerine teşekkür etti. Öztürk, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü’ne kalem hediye etti.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum