MANİSA'DA VAKA YOĞUNLUĞU ÜRKÜTÜCÜ SEVİYEDE

Manisa'da vaka yoğunluk haritasının son hali ürkütücü seviyeye ulaştı.

MANİSA'DA VAKA YOĞUNLUĞU ÜRKÜTÜCÜ SEVİYEDE
04 Ağustos 2020 - 14:47 - Güncelleme: 04 Ağustos 2020 - 14:52
Normalleşmeyle beraber pekçok kısıtlama kalktı. Hal böyle olunca vatandaşların ciddi bir kısmı tedbiri elden bıraktı. Maske takma zorunluluğunun devam ettiği Manisa'da taziye ziyaretleri de yakın zamanda yasaklanmıştı. Sağlık Bakanlığının Hayat Eve Sığar isimli mobil uygulamasında vatandaşlar bulunduğu konumdaki vaka yoğunluğunu görebiliyor.
Manisa'nın son haritası ürkütücü seviyeye ulaştı.

Hayat Eve Sığar uygulamasında yer alan haritada kırmızı renkler vakaların riskinin ne derece yüksek olduğunu gösteriyor. 
İşte Manisa'nın vaka yoğunluk haritasından bazı grüntüler:

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • arzu aksakal
  9 ay önce
  Bu gezme varken virus daha çok artacak
 • Sağlıkçı
  9 ay önce
  Vestel le bağlan hayata. Akhisarı bile vestel vakaları mahvediyor. Allah Manisa merkeze kolaylık versin
 • Sermin demir
  9 ay önce
  Allah belalarini versin gerizekalilar böyle geri zekalılar başkalarininda hayatına mal oluyor.
 • Nilüfer Alkaya
  9 ay önce
  Vatandaşın alışveriş yaptığu ve hemen hemen her mahallwde bulunan Marketler zincirleri denetlensin.Kahvehaneler.Beber ve kuaförler hiç biri kurallara uymuyor..Şok marketler zinciri pandemi boyunca market giriş ve çıkışlarında müşteri için el dezenfektanı bulundurmadılar ve hala yok.müşterilerde maskesiz markete giriyor.Özellikle bu markete gitmeyin.ilgililerde denetlesin.
 • Gülsüm sunar
  9 ay önce
  Organize sanayide çoğu işyeri maske bile dağıtmıyor kızımın çalıştığı işyeri vestele iş yapıyor ve hiçbir önlem yokmuş maske bile vermiyor hijyen yemekte mesafe yok biz evde olsak dikkat etsek neye yarıyo fabrikalar denetlenmiyor vestelde hergün vaka artıyo kimsenin umrunda değil )servislerde aynı şekilde organize sanayide çalışanların hepsi risk altında ve aileleride