Reklam

CENGİZ ERGÜN TEDBİREN KARANTİNADA

Manisa’nın yeni İmar planını hayata geçirebilmek için gecesini gündüzüne katan Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, bir yakının testlerinde Pozitif çıkması üzerine doktorların öngörüsünde kendisini 14 gün süreli tedbiren karantina altına aldı.

CENGİZ ERGÜN TEDBİREN KARANTİNADA
17 Kasım 2020 - 14:31 - Güncelleme: 17 Kasım 2020 - 14:35

Gazeteci Ahmet Ünsal'ın haberine göre Cumhuriyet Bayramında ve Atatürk’ün Manisa’ya gelişi diğer Milli Bayramları biran olsun kaçırmamaya özen gösteren Büyükşehir belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün Atatürk’ün ölüm yıldönümü törenleri ile hemen arkasından gerçekleştirilen Belediye Büyükşehir Meclis toplantılarına katılamamasının nedeni belli oldu. Sağlığını çok iyi dikkat etmesiyle bilinen Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün bir yakının Covid-19 testinin pozitif çıkmasıyla birlikte doktor tavsiyesi ile tedbiren kendisini 14 süreli olarak evinde karantina altına aldığı belirtildi.


“MUTLAK MASKE VE SOSYAL MESAFE HİJYEN” 

Başkan Ergün’ün yakın dostları kendisine acil şifalar dileyen telefonlarla ilgili olarak teşekkürleri ilettiği öğrenildi. Başkan Ergün ise Covid-19 virüsü ciddi alınması gereken bir salgın olduğunu tüm Manisalıların bu virüsten kendilerini korumaları için mutlak maske ve sosyal mesafeye hijyene önem vermeleri gerektiğini ifade ettiği belirtildi…

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum