Reklam

BAKAN KOCA MANİSA AÇIKLAMASI YAPACAK

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İzmir programı kapsamında Ege Bölgesi İlleri Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirecek. İzmir, Manisa, Muğla, Aydın, Denizli ve Uşak illerinin Sağlık Müdürleriyle görüşecek olan Koca, saat 17.50’de basın açıklamasında bulunacak.

BAKAN KOCA MANİSA AÇIKLAMASI YAPACAK
18 Eylül 2020 - 12:42

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bugün Ege illerinin durumuyla ilgili İzmir’de temaslarda bulunuyor. Bu sabah İzmir Valiliğini ziyaret eden Bakan Koca, İzmir’in genel durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. 
Koca, günün devamında İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Bölümünü ziyaret edecek. Daha sonra İzmir Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı binasında İzmir İli Değerlendirme Toplantısı yapılacak. 


Saat 13.50’de ise Ege Bölgesi İlleri Değerlendirme Toplantısı başlayacak. Toplantıya Manisa, Muğla, Aydın, Denizli, Uşak illerinin İl sağlık Müdürleri katılacak. 
Saat 17.50’de ise Manisa’nın ve diğer ege illerinin koronavirüste son durumuyla ilgili açıklama yapacak olan Sağlık Bakanı Koca, programın ardından İzmir’den ayrılacak.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum