Reklam

BAKAN KOCA, KORONADAN HAYATINI KAYBEDEN TUĞBA HEMŞİREYİ ANDI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, daha önce Manisa'da görev yapan koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Hemşire Tuğba Kuşdemir'i anarak, "Minnettarız" ifadelerini kullandı.

BAKAN KOCA, KORONADAN HAYATINI KAYBEDEN TUĞBA HEMŞİREYİ ANDI
01 Haziran 2020 - 22:30

Bakan Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "HEMŞİRE TUĞBA KUŞDEMİR. 1985 doğumlu. İki çocuk annesiydi. Manisa ve Bandırma Halk Sağlığı Merkezlerinde, Bandırma Devlet Hastanesinde görev yaptı. 2015’te yakalandığı kanseri yenmişti. Görevi sırasında yakalandığı COVID-19 sebebiyle vefat etti. Mücadelesi için #minnettarız" açıklamasında bulundu.

KANSERİ YENDİ, KORONAVİRÜSE YENİLDİ

Hemşire Tuğba Kuşdemir (35) yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. İki çocuk annesi olduğu öğrenilen 35 yaşındaki hemşire Tuğba Kuşdemir koronavirüse yenik düştü. Daha önce kanser tedavisi gören ve bu hastalığı yenip hastanedeki görevine yeniden başlayan Kuşdemir tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Atatürk Şehir Hastanesi'nde hayatını kaybetden Kuşdemir, Manisa ve Bandırma Halk Sağlığı Merkezlerinde, Bandırma Devlet Hastanesinde görev yaptı. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum