MokokoyapicamseniMokokoyapicamseni YAZ SPOR OKULLARI’NDA JUDOYA REKOR KATILIM - Manisa ili ve ilçelerini kapsayan haber sitesi
Bugun...


YAZ SPOR OKULLARI’NDA JUDOYA REKOR KATILIM
2018-2019 eğitim-öğretim sezonunun sona ermesinin ardından Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün 20 branşta ücretsiz olarak açtığı Yaz Spor Okulu kursları tüm hızıyla sürüyor. Yaz Spor Okulları’nda en çok ilgi gösterilen branşlardan biri de judo. Çocuk ve gençler, ücretsiz olarak açılan yaz judo kursuna büyük ilgi gösteriyor.

YAZ SPOR OKULLARI’NDA JUDOYA REKOR KATILIM
+ -

Manisa’da judonun köklü bir spor dalı olduğunun altını çizen Judo Antrenörü Fatih Akcan, judoya olan ilginin geçmiş yıllara oranla rekor seviyeye ulaştığını söyledi. Salonların dolu dolu olduğunu belirten Akcan, “Geniş kapsamlı bir katılım var ve biz bu tablodan son derece memnunuz. Geçmiş yılların çok üzerindeyiz. Yaz Spor Okulları’nda çocuklarımıza temel cimnastik eğitimi ile oyunsal konularda judo eğitimi veriyoruz. Amacımız onlara judoyu sevdirmek ve iyi birer vatandaş olmalarını sağlamak. İlerleyen süreçte judoyu seven ve ileriye götürmek isteyen sporcularımıza performans eğitimleri vereceğiz. Hangi branş olursa olsun, çocuklarını spora yönlendiren velilerimize teşekkür ederiz” diye konuştu.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI