MokokoyapicamseniMokokoyapicamseni ŞEHZADELERPARK’A 29 EKİM’DE ZİYARETÇİ AKINI - Manisa ili ve ilçelerini kapsayan haber sitesi
Bugun...


ŞEHZADELERPARK’A 29 EKİM’DE ZİYARETÇİ AKINI
Ege Bölgesi’nin en büyük kültür, tarih ve eğlence parkı Şehzadelerpark, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda binlerce kişi tarafından ziyaret edildi. Park içinde yer alan Masal Park bölümü çocukların bayram neşesine neşe kattı.

ŞEHZADELERPARK’A 29 EKİM’DE ZİYARETÇİ AKINI
+ -

Açıldığı günden bu yana yüzbinlerce ziyaretçiyi ağırlayan Şehzadelerpark, Cumhuriyet Bayramı’nda ayrı bir ilgi gördü. Dioramik Mesir Müzesi, Minia Şehzadeler, Şehzade Figürleri ve Masal Park gibi bölümlerden oluşan Şehzadelerpark,  Manisa ve ilçelerinden olduğu kadar çevre il ve ilçelerden de ziyaretçilere ev sahipliği yaptı.  Çocuklarıyla birlikte Cumhuriyet Bayramı’nın tadını çıkarmayı amaçlayan ebeveynler parkın yolunu tuttu.  Park içinde yer alan ve çizgi film karakterlerinin replikalarının bulunduğu Masal Park bölümü,  çocuklardan büyük ilgi gördü.  Sevdikleri çizgi film karakterleriyle fotoğraf çektiren küçük ziyaretçiler,  bayram neşelerine neşe kattı.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI