Bugun...


Mini Onarımda Uzman Car-Mos

+ -

Sürücülerin en büyük sıkıntısı, araçlarında oluşan hasarlardır. Bu hasarların en makul ve kaliteli şekilde giderilmesini isterler. Özellikle taşıt sigortalarının delinmesini ve hasarsızlık indirimini kaybetmek istemezler. İstanbul’da motorlu taşıtlarda kaporta düzeltme ve bakımı alanında Car-Mos mini onarım servis merkezimiz kurulmuştur. Servis Merkezimizde know-how içerikli hızlı onarım teknikleri, son teknoloji malzeme ve donanımları kullanmaktayız.

 

Car-Mos Hizmet Politikası Nedir?

 

Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı olarak hizmete giren firmamız; güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarıyla, kaliteden ödün vermeden çalışma prensibiyle hareket etmektedir. Merkezimizde koşulsuz müşteri memnuniyeti ve maksimum verimlilik gözetilmektedir. Araçlarda oluşan birçok hasarın mini onarım olarak kabul edilmesi de araç sahipleri tarafından hoşnutlukla karşılanmaktadır.

 

Car-Mos Mini Onarım Hizmetleri Nelerdir?

 

Servis Merkezimiz mini onarım ve orta ölçekli hasarlar alanında hizmet vermektedir. Bu hizmetler boyasız göçük düzeltme, boya koruma, göçükleri vakum yardımıyla düzeltme, lokal boya onarımı ve araç içi bakım geliyor. Çeşitli nedenlerden dolayı araç kaportalarında ve tamponlarda küçük hasarlar meydana gelmektedir. Son model ekipmanlarla ve alanında uzman ekibimizle hızlı ve kaliteli işlem uyguluyoruz. Dolu nedeniyle zarar gören araçlara da küçük onarımlar uyguluyoruz. Hafif nokta dokunuşlarla dolu izleri giderilmekte ve aracın orijinalliğine zarar verilmemektedir. Araç sahibine ekstra maliyet ve zaman kaybı yaşatmıyoruz.

 

Car-Mos Araç Bakımı

 

Servis merkezimizde sadece kaporta düzeltme ve onarım yapılmamaktadır. Araç içi bakım ve temizliği de yapılmaktadır. Zamanla araç içinde kirlenmeler, zararlı bakteriler ve pis kokular oluşmaktadır. Merkezimizde son model araçlarla; döşeme, taban ve tavan, torpido ile bagaj temizliğini hijyenik şekilde buharlı dezenfeksiyon sistemiyle yapılmaktadır.

 

Car-Mos Servis Merkezi Nerededir?

 

Servis merkezimiz İstanbul ili Maslak ilçesi Atatürk Oto Sanayi Sitesi’nde hizmet vermektedir. Sadece İstanbul’da yaşayan araç sahiplerine değil çevre il ve ilçe araç sahiplerine de hizmet vermekteyiz. Randevu sistemiyle, disiplinli ve planlı çalışmayla müşterilerimize en verimli şekilde hizmet sunuyoruz. Hakkımızda bilgi sahibi olmak istiyorsanız çağrı merkezimizi arayabilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ayrıca internet sitemizi ziyaret ederek servisimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Onarımların nasıl yapıldığını videoları izleyerek görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI