Bugun...


Manisa İl Tarım ve Orman Müdürlüğü araç filosunu güçlendirdi
Manisa İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, 17 ilçe ve il merkezinde kullanılmak üzere 81 adet hizmet aracının kiralanmasını gerçekleştirerek araç filosunu güçlendirdi.

Manisa İl Tarım ve Orman Müdürlüğü araç filosunu güçlendirdi
+ -

Araçların ilçelere ve ilgili birimlere teslimi için İl Tarım ve Orman Müdürlüğü kampüs alanı içerisinde bir tören düzenlendi. Araç teslim törenine; İl Müdürü Metin Öztürk, İl Müdür Yardımcıları Mustafa Gündoğar, Melikşah Taşkın, Şube Müdürleri ve İlçe Müdürleri katıldı.
Kiralanan araçların Şube Müdürlükleri ve 17 İlçe Müdürlüğünün hizmetine verildiğini belirten İl Müdürü Metin Öztürk, bünyelerine kattıkları 81 adet araçla hizmet kalitesini daha da artırdıklarını,  çok daha fazla üreticiye ulaşmak amacında olduklarını söyledi. 


İl Müdürlüğünün faaliyet alanlarının geniş bir yelpazede olduğuna vurgu yapan Öztürk, Müdürlükleri bünyesinde sürdürülen çalışmaların ve önemli projelerin kiralanan araçlarla daha etkin bir şekilde devam edeceğini sözlerine ekledi. 
Gıda denetimleri, bitkisel üretim ve bitki sağlığı, hayvansal üretim ve hayvan sağlığı, kırsal kalkınma hizmetleri, tarımsal altyapı ve arazi değerlendirmesi çalışma kollarında, daha aktif şekilde hizmet verebilmek ve gidilecek yere daha etkin ulaşımı sağlamak düşüncesiyle bu araçların kiralandığına dikkat çeken Metin Öztürk; “Kurumlar hizmet kapasitelerini her daim geliştirmek zorundadır. Bunun için kamu kurumları binaları, araçları ve teknik donanımlarıyla bir bütün olarak, çağın şartlarına ayak uydurarak, en iyi hizmeti sunmakla yükümlüdürler. İlçe Müdürlüklerimizle beraber, her zaman olduğu gibi bundan sonra da üreticilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.
Yeni kiralanan araçların anahtarlarını Şube ve İlçe Müdürlerine teslim eden İl Müdürü Öztürk, araçları inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.
 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YUKARI