MokokoyapicamseniMokokoyapicamseni CUMHURİYET MEYDANI'NA SPOR PANAYIRI KURULACAK - Manisa ili ve ilçelerini kapsayan haber sitesi
Bugun...


CUMHURİYET MEYDANI'NA SPOR PANAYIRI KURULACAK
Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın organize ettiği, Kula, Saruhanlı, Gölmarmara'da kurulan Spor Panayırları büyük ilgi görmüştü. Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak, festival kapsamında Spor Panayırı kurulacağını duyurdu.

CUMHURİYET MEYDANI'NA SPOR PANAYIRI KURULACAK
+ -

Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak, 479. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali bu yıl 23 Nisan Salı günü Fuar Merkezi’nde düzenlenen Mesir Fuarı ile başlayacağını, 28 Nisan Pazar günü saçım töreniyle son bulacağını söyledi. Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak, festival kapsamında Spor Panayırı kurulacağını duyurdu. Geçtiğimiz günlerde Kula, Saruhanlı, Gölmarmara'da kurulan Spor Panayırları büyük ilgi görmüştü. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın organize ettiği etkinlikte çocuklar ve gençler, uzman antrenörler gözetiminde; mini golf, cimnastik, boks, güreş, taekwondo, badminton, basketbol, bilek güreşi gibi sporsal aktivitelerin yanı sıra kendileri için özel hazırlanan çocuk parkında eğlenecekler. Spor Panayırı, 27 Nisan Cumartesi günü 10.00-16.00 saatleri arasında Manisa Cumhuriyet Meydanı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI